שעוות בדים

שעוות רצועות בד דפילב שייכות לקטגוריית השעווה החמה, הן נמרחות בעזרת ספטולה בשכבה דקה במיוחד, ומוסרות בעזרת רצועת בד חד פעמית, פעולה המבטיחה טיפול מקצועי 100% היגייני. שיטה זו מאפשרת יישום מהיר של אזורים גדולים בגוף. סוגי השעווה השונים הותאמו לכל סוג עור ושיער, ומציעים משיכה חלקה והסרה יעילה של שיער לא רצוי.
שעוות בדים טבעית
100% שרף אורן טהור שנמרח בקלות לשכבה אחידה ודקה עם אחיזה עוצמתית, שעווה המייעלת מאוד את הטיפול , פורמולה טבעית עם מרקם נוזלי וריח אורן מושלמת לאזורים גדולים בגוף.
מ״ל:
400 מ״ל
800 מ״ל
שעוות בדים פנינה
שעוות הפנינה מועשרת במינרלים (מיקה) וטיטניום דו-חמצני נמרחת בקלות לשכבה דקה ומצוינת ליישום על אזורים נרחבים בגוף. השעווה מושלמת לעור יבש או סדוק בזכות פעולתה האנטי דלקתית והמרגיעה. הפנינים הכלולות בפורמולה שלה הופכות אותה ליעילה לשיער קשוח תוך כדי מריחה חלקה על העור. בעלת מרקם קרמי וניחוח פרחוני.
מ״ל:
400 מ״ל
800 מ״ל
שעוות בדים אזולן
אזולן ידוע בתכונותיו המרגיעות, האנטי-דלקתיות ו. שעווה זו מיועדת לעור רגיש ואזורים עדינים, מה שהופך אותה לאידיאלית לשימוש בפנים, בבית השחי ובאזור הביקיני. השמנים האתרים הקיימים בשרף זה הם עשירים במרכיבים המרככים ומפנקים את העור. מרקם קרמי.
מ״ל:
400 מ״ל
800 מ״ל
שעוות בדים שמן זית
שעווה זו המועשרת בשמן זית כתית, מזינה את העור ומסלקת בעדינות שיער ומשאירה אחריה עקבות מינימליות של שעווה. מרקמו החלק והנוזלי מסייע בהגנה על העור בעל תכונות אנטי דלקתיות ומרגיעות. מושלם לשיער רגיל ולעור יבש או שזוף.
400 מ״ל
800 מ״ל
שעוות בדים אלוורה
המרקם הגמיש של שעווה זו מאפשר למרוח אותו בשכבות דקות במיוחד. אלוורה, עם תכונותיו המרגיעות וההתחדשות מותיר את העור בהרגשה קרירה ורעננה. אידיאלי לאזורים גדולים בגוף כמו הרגליים, הידיים, החזה והגב.
מ״ל:
800 מ״ל
שעוות בדים קריסטל ללא שרף.
הקולגן הימי ממצק ומחליק את העור ואילו השעווה נטולת השרף מבטיחה יעילות מרבית כנגד שיער דק וקצר הודות ליכולת ההסרה החזקה שלו. שעווה זו מושלמת לרגליים ואינה משאירה אחריה עקבות שעווה. מיוצרת עם מרכיבים היפואלרגניים, מה שהופך אותה למתאימה לאנשים עם רגישות או אלרגיה לשרף טבעי.
800 מ״ל